Αντιμικροβιακές λύσεις Επένδυσης για Αθλητικές Εγκαταστάσεις
![bioclad-apoditiria Αθλητικές Εγκαταστάσεις](https://bioclad.gr/wp-content/uploads/bioclad-apoditiria.jpg)
Εφαρμογές που προτείνονται για δημόσια κτίρια και για χώρους που απαιτείται βελτίωση των προτύπων υγιεινής και ασφάλειας των εργαζομένων αλλά και του επισκεπτόμενου κοινού.
Οι επιφάνειες Bioclad®, αφορούν για εφαρμογή σε πάσης χρήσεως αθλητικές εγκαταστάσεις, όπως γήπεδα και πισίνες κλπ.
Οι προτεινόμενοι κοινόχρηστοι χώροι εφαρμογών είναι wc & τουαλέτες, αποδυτήρια & ντους χώρων άθλησης.
Για εξειδικευμένη ενημέρωση σχετικά με τις πιθανές εφαρμογές των προϊόντων Bioclad στον χώρο σας, μπορείτε να επικοινωνήστε μαζί μας στο 210 7785064 ή στείλτε μας email στο info@bioclad.gr